Piszę, rysuję, gadam. Szukając sensu w bezsensie, starając się poznać samego siebie, chwytam się każdej formy ekspresji, by relacjonować mój życiowy eksperyment.
Na co dzień studiuję technologię chemiczną Przez długi okres czasu pracowałem na noc, co owocuje do tej pory wręcz niebywałymi zdolnościami do zasypiania wszędzie gdzie tylko mam okazję za dnia.
Kocham Jezusa - jest moją pasją, i kompanem w tej groteskowej podróży zwanej życiem od dobrych kilku lat. Przeszliśmy razem nie jedno, ale żyć bez Niego nie potrafię.
KONKURS | MR. GUGU & MISS GO DRESS!
-
Razem z portalem szafa.pl. przygotowaliśmy dla Was konkurs!
Przekazałam na ten cel ulubioną przeze mnie sukienkę od Mr. Gugu & Miss Go.
post z sukienką
*Trz...
Bo ja mam dziwne koty...
-
Bo ja lubię czasem się gdzieś schowac...
Pokazac zęby i jakie mam piękne różowe podniebienie....
Lubię się też pobawic...czasem zastygam w dziwnych pozach...
Wiedzę chłonę przez filtry cudzych notatek. Kserowania dość nigdy, więc mam ich dostatek. Noc przed egzaminem kawa na litry Tak sesja mi płynie, stan wiedzy wciąż mikry...
mam pytanko mógłbyś napisać jakis wiersz o kosmitach i koniecznie żeby okienko w nim się znalazło. Proszę Cie z całego mego serca, żeby ktoś nie pomyślał że to żart jakiś. Normalnie nie umiem układać wierszy a kosmici to nie ze w nie wierze (chociaż i pewnie istnieją) ale po ludzku, tak po prostu słynę z kawałów o nich i chciałabym mieć wierszyk o nich.....:)))))) ha! moc bananów z Tobą chłopie xD
a tak P.S. To są takie tabletki 'sesja' w aptece, ale spokojnie, nie posiadają jakiś psychoaktywnych sztucznych substratów. O jedynie tam jakiś przeciwutleniacz pewnie. ale wróćmy do rzeczy, otóż działają one lepiej niz kofeina. Znaczy się są dobre na sesję, jak sama nazwa wskazuje, pobudzają i się można lepiej skupić i wgl na na nauce. Chociaż na koncentrację polecam orzechy włoskie, gdyż zawierają dużo magnezu, chromu także no i tłuszczu omega-3, który wyjątkowo działa na umysł i człowiekowi wszystko wchodzi szybko do głowy. Tak. no i wgl można by się rozpisać o różnych produktach pochodzenia naturalnego ale po co za dużo gadać \. 'Sesja' dobra jest tak i polecam spróbować.
Przytaknąć muszę. Właśnie siedzę nad setkami kserówek i uczę się pierońskich pojęć, które do niczego mi potrzebne nie są ^^' ech.
OdpowiedzUsuńtrzymam za was kciuki abyście wszystko zdali
OdpowiedzUsuńwczoraj doszłam do wniosku, że mam dość uczenia się z cudzych notatek... mam niecny plan zacząć robić swoje XD
OdpowiedzUsuńooo Żel gratulacje i życzę powodzenia ;)
OdpowiedzUsuńCześć:)
OdpowiedzUsuńmam pytanko mógłbyś napisać jakis wiersz o kosmitach i koniecznie żeby okienko w nim się znalazło. Proszę Cie z całego mego serca, żeby ktoś nie pomyślał że to żart jakiś. Normalnie nie umiem układać wierszy a kosmici to nie ze w nie wierze (chociaż i pewnie istnieją) ale po ludzku, tak po prostu słynę z kawałów o nich i chciałabym mieć wierszyk o nich.....:)))))) ha! moc bananów z Tobą chłopie xD
a tak P.S. To są takie tabletki 'sesja' w aptece, ale spokojnie, nie posiadają jakiś psychoaktywnych sztucznych substratów. O jedynie tam jakiś przeciwutleniacz pewnie. ale wróćmy do rzeczy, otóż działają one lepiej niz kofeina. Znaczy się są dobre na sesję, jak sama nazwa wskazuje, pobudzają i się można lepiej skupić i wgl na na nauce.
OdpowiedzUsuńChociaż na koncentrację polecam orzechy włoskie, gdyż zawierają dużo magnezu, chromu także no i tłuszczu omega-3, który wyjątkowo działa na umysł i człowiekowi wszystko wchodzi szybko do głowy. Tak. no i wgl można by się rozpisać o różnych produktach pochodzenia naturalnego ale po co za dużo gadać \. 'Sesja' dobra jest tak i polecam spróbować.