czwartek, 15 października 2009

Kwiatek










Jak się przyjmie to chętnie się podzielę. Mam wrażenie, że nie będzie z tym problemu. Korzonku były dosyć długie. niedługo czeka mnie również przesadzanie aloeska :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz